Keystone logo
IED - Istituto Europeo di Design Fotoğrafçılıkta BA
IED - Istituto Europeo di Design

Fotoğrafçılıkta BA

Milan, İtalya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Fotoğrafçılıkta BA

Sıradan yaşam ve olağanüstü şeylerin hikayesini anlatarak bağlantılar oluşturmak ve dünyaya yeni bakış açıları sağlamak için dünyayı nasıl gözlemleyeceğinizi ve yorumlayacağınızı öğrenin. IED Milano'daki İngilizce Fotoğrafçılık Lisans Programının konusu budur.

Üç yıl boyunca, deneyim ve sürekli uygulamanın temel öğrenme alanları olduğu bir mesleğe hazırlanmak için bilginizi ve dikey becerilerinizi genişletme fırsatına sahip olacaksınız. Bu yöntem, insanların kendilerini sürece tamamen dahil etmelerini sağlayacak yeni bir vizyon ortaya koyma çabasıyla, başarılı sonuçlara ulaşmanız için size rehberlik edecektir.

Fotoğrafik senaryo hakkında derinlemesine öğrenme, araştırma ve tasarım projeleri üzerinde çalışma ve bu mesleğin sunduğu çoklu fırsatları keşfetme fırsatına sahip olacaksınız: farklı uygulama alanlarını keşfedebilecek, birden fazla araç kullanabilecek ve ilham alabileceksiniz. sosyo-kültürel bağlam ve bu mesleğin içerdiği birçok farklı yön. Sınıf arkadaşlarınızla ve ayrıca diğer IED programlarından öğrencilerle birlikte çalışacaksınız. Birlikte insan ilişkileri arasında bir yolculuk yapacaksınız ve varış noktası, kendi fotoğrafçılık fikrinizde tamamen ortaya çıkacak olan yanal düşüncenizin ortaya çıkışı olacak.

Gözler dünyaya ve yeni şeylere açılıyor, bilmek, öğrenmek, etrafa bakmak ve denemek için güçlü bir istek: kendinizi bu tanımda görebiliyorsanız, IED Milano'daki Fotoğrafçılık programı sizin için mükemmel bir eşleşme olabilir.

Kabul şartları

Program içeriği

Burslar ve finansman

Öğrenim ücretleri

derece

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular