Keystone logo
IED - Istituto Europeo di Design Araba Tasarımında Yaz Kursu - Giriş
IED - Istituto Europeo di Design

Araba Tasarımında Yaz Kursu - Giriş

Turin, İtalya

3 Weeks

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jul 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Araba Tasarımında Yaz Kursu - Bir Giriş

Benzersiz bir cazibeye sahip, yeni bir gıda kültürü ve çevresel sürdürülebilirlik araştırmaları için birinci sınıf bir ölçüt olan Torino, otomotiv alanında mükemmellik ve yenilikçiliğin merkezidir.

Bu bağlamda, bölgenin bilgisini ve araştırmasını karakterize eden temalar doğrultusunda IED Turin, müfredatınızı daha rekabetçi hale getirmek ve yeni becerilerle zenginleştirmek için tasarlanmış üç hafta süren bir eğitim yolu sunar.

Bu nedenle, kursumuz size geleceğin otomobil tasarımcısı için temel unsurlara ve araçlara bir giriş sağlar. Ayrıca, çağdaş trendler, endüstriyel zorluklar ve otomobil tasarımcısının profesyonel rolüne derin bir odaklanma hakkında genel bir bakışa sahip olacaksınız. Kurs ayrıca size orantı, hacim ve yüzey tasarım ilkelerinin net bir şekilde anlaşılmasına dayalı olarak yeni araçlar tasarlamak için beceri, bilgi ve entelektüel yetenekler geliştirme fırsatı verecektir. Şirketleri ve müzeleri ziyaret ederek, Pininfarina, Ferrari, Otomobil Müzesi, Cecomp ve Sabelt'te uygulamalı eğitimler ve rehberli turlar aracılığıyla bu alandaki profesyonellerle konuşma ve bu kariyer yolunu deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız.

Kabul şartları

Program içeriği

Burslar ve finansman

Öğrenim ücretleri

Okul Hakkında

sorular