Keystone logo
© BIMM University
International Career Institute

International Career Institute

International Career Institute

Tanıtım

ICI tarafından Uzaktan Eğitim ve Evde Eğitim kursları

International Career Institute (ICI) tarafından sunulan kurslarla, katılımcılar kendi zamanlarında ve kendi hızlarında eğitim alabilecekleri esnek, çevrimiçi eğitim seçenekleriyle kariyerlerini geliştirebilir veya yeni bir kariyere devam edebilirler. ICI kursları aracılığıyla, katılımcılar, mezun olduktan sonra doğrudan işgücüne girmeye hazır olmalarını sağlamak için profesyonel endüstri tabanlı öğretmenlere ve iş yardımına erişim kazanacak.

Önde gelen bir uzaktan eğitim sağlayıcısı olan ICI, dünya çapında çok çeşitli insanlara ve işletmelere 100'den fazla kurs sunmaktadır. Bu kurslar, katılımcıların ilgili ve sektöre özel eğitim almalarını sağlamak için devlet eğitim kurumları ve sektör temsilcileri ile ortaklaşa geliştirilmiştir.

Ödüller ve Akreditasyonlar

akreditasyon

ICI, Uluslararası Özel Kariyer Kolejleri Birliği tarafından akredite edilmiş ve tanınmıştır. IAPCC akreditasyonu, Enstitü'nün ders içeriği, ders sunumu, öğrenci değerlendirmeleri, yönetim ve eğitim öğretim kadrosu alanlarında IAPCC kriterlerini karşılamasını sağlar.

ICI accreditation

Konumlar

  • London

    27 Old Gloucester St , WC1N 3AX, London

  • Los Angeles

    8721 Santa Monica Blvd #905 , 90069-4507, Los Angeles

sorular