Keystone logo
HAAGA-HELIA University of Applied Sciences

HAAGA-HELIA University of Applied Sciences

HAAGA-HELIA University of Applied Sciences

Tanıtım

HAAGA-HELIA Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Haaga-Helia, Finlandiya'da iş odaklı bir Uygulamalı Bilimler Üniversitesidir. Çalışma projelerimize ve kariyer için harika bir başlangıç sağlayan staj fırsatlarına katkıda bulunan 100 ortak şirketle iş dünyasıyla yakın bağlarımız var. Haaga-Helia, sınıf ve çevrimiçi öğrenme, grup çalışması, şirketlerle birlikte proje çalışması ve probleme dayalı ve proje tabanlı öğrenme gibi çeşitli öğrenme yaklaşımlarıyla modern bir öğretim stilini benimser. Çok çeşitli öğrenci destek hizmetleri ile ilgili ve destekleyici bir ortam sunuyoruz. Öğrencilerimize yarının dünyasında başarılı olmak için gerekli becerileri ve zihniyeti sağlıyoruz.

Haaga-Helia'nın ana kampüsünün bulunduğu Helsinki, doğayla mükemmel bir uyum içinde kozmopolit bir yaşam tarzının var olduğu canlı bir İskandinav sahil şehridir. Şehre, dünyanın en iyilerinden biri olan toplu taşıma sistemi ile kolayca ulaşılabilir. Her yerde yürümek ve bisiklete binmek de kolaydır. Haaga-Helia, Helsinki, Porvoo ve Vierumäki'deki beş kampüste faaliyet göstermektedir.

Rakamlarla Haaga-Helia:

 • 11.000 öğrenci
 • 1.100 uluslararası derece öğrencisi
 • 630 öğretmen ve destek personeli
 • 200 ortak üniversite
 • 300 gelen değişim öğrencisi
 • 400 giden değişim öğrencisi
 • 10 uluslararası çift derece
 • 100 ortak şirket

Burslar ve finansman

Tüm uluslararası öğrencilerimize burslar ve erken kuş indirimleri sunuyoruz.

Haaga-Helia Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ndeki öğrenim ücretleri ve burslar hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin.

Neden Uygulamalı Bilimler HAAGA-HELIA Üniversitesi eğitim Uygulamalı Bilimler HAAGA-HELIA Üniversitesi

 1. Haaga-Helia, Finlandiya'da THE-ICE akreditasyonunu alan ilk kurumdur. Haaga-Helia ayrıca Fin Eğitim Değerlendirme Merkezi, FINEEC'ten Haaga-Helia'nın mükemmel çalışma hayatı bağlantıları ve güçlü pedagojik öğretim yaklaşımını öven bir kalite etiketi almıştır.
 2. 2019'da Haaga-Helia, uluslararası öğrenci hareketliliğinde en iyi uygulamalı bilimler üniversitesi ve uluslararası öğrenci memnuniyetinde en iyisi seçildi. 100'den fazla farklı milletten öğrencilerle gerçek anlamda uluslararası bir ortamda eğitim alın.
 3. Haaga-Helia'nın dünya çapındaki 200 ortak üniversitesinden birinde değişim öğrencisi olarak bir yarıyılı tamamlama fırsatı.
 4. Çift diploma alma imkanı. Çift diploma öğrencileri yurtdışında iki yarıyılı tamamlar ve hem Haaga-Helia hem de ortak üniversiteden bir diploma alırlar.

Ödüller ve Akreditasyonlar

AKREDİTASYON

BUZ

Öğrenci hizmetleri ve tesisleri

Tüm öğrencilerimiz için olumlu bir deneyim yaratmak için kapsamlı bir destek ağı ve öğrenci hizmetleri sağlıyoruz. Bazı destek hizmetleri şunları içerir:

 1. Her kampüste çalışma rehberliği ve öğretmenler, öğrenci dernekleri
 2. Uzman uluslararası kariyer hizmetleri ekibimizden kariyer danışmanlığı ve yardımı
 3. Öğrenci sağlık yardımı ve refah hizmetleri - sanal ve kampüste

Daha fazla bilgi için lütfen HOAS'ın web sitesini ziyaret edin.

Kampüsler

Haaga-Helia UAS'ın 5 kampüsü vardır ve bunlar Helsinki'de (Pasila, Haaga ve Malmi), Porvoo'da ve Vierumäki'dedir. 1.100'den fazla uluslararası lisans öğrencisi ve 200 ortak kurumla gerçek anlamda uluslararasıyız. Kampüslerimizde 100'ün üzerinde farklı millet var. Kampüsler yüksek teknolojili, modern, iyi donanımlı ve insan dostudur.

Öğrenci yaşam tarzı

Haaga-Helia'da 11.000'den fazla üyeden oluşan bir öğrenci topluluğunun üyesi olacaksınız! İşletme, turizm, otel ve restoran yönetimi, gazetecilik, iş hizmeti çözümleri, bilgi teknolojisi veya spor ve eğlence yönetimi alanlarında uzman olmak için eğitim alabilirsiniz. Finlandiya'daki öğrenci yaşamı hakkında daha fazla bilgi HOAS'ın web sitesinde bulunabilir.

Konaklama

HOAS (Helsinki Bölgesi Öğrenci Konutları Vakfı), Helsinki metropol bölgesindeki öğrencilere evler sağlar. Tam zamanlı bir öğrenciyseniz, bir derece öğrencisiyseniz, öğrenciye mali yardım alma hakkına sahipseniz ve okulunuz Helsinki bölgesinde veya çevre belediyelerdeyse, HOAS dairesine başvurabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen HOAS'ın web sitesini ziyaret edin.

Konumlar

 • Helsinki

  Ratapihantie 13, 00520, Helsinki

 • Porvoo

  Taidetehtaankatu 1, FI-06100, Porvoo

 • Heinola

  Kaskelantie 10, 19120, Heinola

sorular