Keystone logo
Grenoble Ecole de Management

Grenoble Ecole de Management

Grenoble Ecole de Management

Tanıtım

Grenoble Ecole de Management (GEM) hem ulusal hem de uluslararası tanınırlık kazanmıştır. Bir okuldan daha fazlası olan GEM, 8.000 öğrencinin ve 500 çalışanın karmaşık sorunları çözmek ve iş dünyası ve toplum için büyük zorlukların üstesinden gelmek için her gün öğrendiği ve çalıştığı açık uçlu bir laboratuvarı temsil ediyor.

Bir bilim ve teknoloji şehri olan Grenoble'da kurulan okulumuz, teknoloji ve yenilikçilik yönetimindeki uzmanlığını büyük ölçüde geliştirdi; bu uzmanlık, artık markamızın mükemmelliğinin ve uluslararası ününün temelini oluşturuyor.

GEM, kendi eğitim modelini geliştirerek bir deney, çalışma ve yaratma merkezi haline geldi. Okul, lisanstan yüksek lisansa, doktora ve sürekli eğitime kadar tüm eğitim seviyelerini kapsayan Fransızca ve İngilizce dillerinde 50 eğitim programı sunmaktadır. Öğrenciler Grenoble, Paris, Berlin, Singapur, Moskova, Georgia veya Kazablanka'da verilen programlara katılabilirler.

Grenoble Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir yüksek öğrenim kurumu (EESC) olarak GEM, Grenoble'daki GIANT İnovasyon Kampüsü'nün kurucu üyesidir. Okul AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiştir ve Fransız “Conférence des Grandes Ecoles” üyesidir. Programları, başlıca uluslararası ekonomi gazeteleri ve dergileri tarafından düzenli olarak sıralanır.

Görevimiz

Teknoloji ve inovasyon yönetimindeki uzmanlığımız, bölgemiz ve ekosistemimizle yakın bağımız ve geçişleri öngörme ve bunlara eşlik etme kapasitemiz sayesinde, 21. yüzyılın büyük zorluklarına yanıtlar sağlamak için eğitim ve araştırmayı kullanıyoruz ve bu nedenle katkıda bulunuyoruz. daha adil, daha barışçıl ve daha sorumlu bir dünya

GEM'de, hızla değişen bir dünyada hareket edecek liderler ve yöneticiler yetiştirmek için teknoloji, inovasyon ve toplumu birleştiriyoruz. İşbirlikçi bir çabayla, 21. yüzyılın zorluklarıyla başa çıkmak için beceri ve bilgiyi teşvik ediyoruz.

Kampüs Özellikleri

Uluslararası

Grenoble Ecole de Management uluslararası iş geliştirmeyi desteklemek ve çok kültürlü durumlarda yöneticileri eğitmek için uluslararası konumlarını geliştirmek üzere geniş kapsamlı bir strateji uyguladı:

 • Fransa'da 2 kampüs: Grenoble ve Paris
 • 7 uluslararası kampüs: Almanya, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Gürcistan, Fas, Rusya ve Singapur
 • 5 uluslararası ofis

  akreditasyonlar

  EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Grenoble

   Grenoble Ecole de Management 12, rue Pierre Sémard BP 127 , 38003, Grenoble

   • Grenoble

    Grenoble Ecole de Management 12, rue Pierre Sémard BP 127, 38003, Grenoble

    • Los Angeles

     Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

     • Paris

      96 rue Didot, 75014, Paris

      • Grenoble

       Grenoble, Fransa

       sorular