Keystone logo
Goldsmiths, University of London

Goldsmiths, University of London

Goldsmiths, University of London

Tanıtım

Uluslar arası eğitim ve araştırma bizim yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşım için ünlü sanat kapsayan konularda fırsatlar, sosyal bilimler, beşeri bilimler ve bilgisayar, Goldsmiths biz lisans, lisansüstü, öğretmen eğitimi veren ve dönüş-to-çalışmada. Biz dünyanın en iyi 100 konum ve İngiltere en iyi 20, sanat ve beşeri bilimler için üniversiteler ve İngiltere'de dokuzuncu sıralanır dünya lideri 4 * araştırma (Research Assessment Exercise 2008). Bizim akademik mükemmellik araştırma odaklı üniversitelerin belirli bir sayıda bir araya getiren 1994 Grubu bizim üyelik gösterilmiştir. Biz 100 yıldır Londra Üniversitesi parçası olmuştur. Bizim benzersiz bir akademik yaklaşım birlikte küçük merkezleri ve birimler bir dizi, 15 akademik bölümlerin etkileşimi geliyor. Öğrenme Bizim ayırt edici tutum, fikirleri keşfetmek sınırları meydan, düşünme taze yolları araştırmak ve entelektüel ve yaratıcı zihinlerini germek için öğrencileri teşvik eder. Bizim eski öğrencilerin çoğu kendi seçtikleri alanlarda lider ve yenilikçi haline gelmiştir. Onlar Antony Gormley, Mary Quant, Damien Hirst James Blake, Sam Taylor-Wood, Graham Coxon ve Malcolm McLaren bulunur. Biz yüksek öğrenim ve yaşam boyu öğrenme ve Professional ve Toplum Eğitimi (PACE) kliniğimize erişimi genişletmek yerel toplum ile çalışan güçlü bir geleneği var bu taahhüdü devam ediyor. Goldsmiths New Cross, Güney Doğu Londra'da yer almaktadır. , Canlı kentsel ve Londra'nın merkezine mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip, bu yaşanıyor ve sermaye keyfi için ideal bir üs.

İstatistik

 • Uluslararası öğrenciler:

  20%

 • 0
 • Öğrenci / öğretim üyesi oranı:

  14 1'e

Kampüs Özellikleri

Goldsmiths, Londra'nın merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta tek alanlı bir kampüstür. Bu, kampüs tarzı bir üniversitede eğitim almanın tüm avantajlarından yararlanabileceğiniz ve aynı zamanda Londra'nın sunduğu her şeye hızlı ve kolay erişebileceğiniz anlamına gelir. Goldsmiths kampüsünün kalbinde College Green yer alır; ders çalışmak, arkadaşlarla buluşmak veya toplumsal bir etkinliğe katılmak için mükemmel olan geniş bir yeşil alan.

İster salonların desteklenen ortamını, ister daha bağımsız yaşamayı tercih edin, çeşitli konaklama seçenekleri sunuyoruz. Goldsmiths'te kampüste, yakınlarda ve Londra'nın her yerinde bulunan yurtlarımızda 1.200'ün üzerinde odamız bulunmaktadır.
Tüm salonlarda ocak, buzdolabı, derin dondurucu, mikrodalga fırın veya kombine fırın içeren bir mutfağın yanı sıra Wi-Fi ve çamaşır yıkama olanaklarına erişim bulunmaktadır. Odanızda bir yatak, çalışma masası, sandalye ve gardırop bulunacak ve seçtiğiniz oda tipine bağlı olarak ya ortak banyo ve tuvalete ya da en-suite olanaklara sahip olacaksınız. Stüdyo daireye başvurursanız kendinize ait banyonuz ve mini mutfağınız olacaktır. Standart veya banyolu oda seçen öğrenciler mutfağı diğer öğrencilerle paylaşacaktır.

  Burslar ve fon sağlama

  Goldsmiths, burslar ve burslar da dahil olmak üzere bir dizi mali destek sunmaktadır. Bunlar, akademik başarılar veya kişisel koşullar gibi çeşitli kriterlere göre verilir.
  Burslarımızdan ve burslarımızdan bazıları Seyahat Burslarımız, Goldsmiths Hisse Senedi Ödüllerimiz ve Goldsmiths Uluslararası Burslarımızı içerir.

  Sıralamalar

  İngiltere'de 63. sırada

  Üniversite Rehberi Sıralamalarını Tamamlayın 2022

  Dünyanın en iyi 500 üniversitesi arasında yer aldı [tam parantez = 401-500]

  The Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması 2022

  Dünyanın en iyi 500 üniversitesi arasında yer aldı [tam sayı = 2021'de 416. iken 461. sıraya düştü]

  QS World University Rankings 2022 (8 Haziran 2021'e kadar ambargolu)

  Dünyanın 69. “en uluslararası*” üniversitesi [*bu, akademik kadromuzla değil, yalnızca sahip olduğumuz uluslararası öğrencilerin genişliğiyle ilgilidir]

  QS World University Rankings 2022 (8 Haziran 2021'e kadar ambargolu)

  Öğrenciler tarafından Birleşik Krallık'taki en yaratıcı üniversitelerden biri seçildi

  Hangi? Üniversite 2018 (NB, 2019'da yer almıyor)

  Öğrenciler tarafından Birleşik Krallık'taki en iyi siyasi üniversitelerden biri seçildi

  Hangi? Üniversite 2019

  İşletme kurucuları yetiştirmede Birleşik Krallık'ta ilk üç üniversite ve CEO ve MD yetiştirme konusunda 12. üniversite.

  Hitachi Capital Invoice Finance tarafından yürütülen 2021 araştırması, 2000 yılından bu yana 121 Birleşik Krallık üniversitesinden ayrılan ve daha sonra CEO veya Genel Müdür olmaya giden veya kendi işini kuran 8,4 milyondan fazla mezundan gelen verileri analiz etti.

  https://www.hitachicapital.co.uk/business-finance/invoice-finance/invoice-finance-blog/what-university-mezunlar-are-most-likely-to-become-a-ceo/

  href="https://www.businessleader.co.uk/hangi-university-produces-the-most-ceos/124016/

  Sosyal hareketlilik için ülkede 12.

  Mali Araştırmalar Enstitüsü ve Sutton Trust tarafından yapılan çalışma, Kasım 2021. 16 yaşında Ücretsiz Okul Yemeklerine hak kazandıktan sonra erişimi olan öğrencilerin miktarı ölçüldü. Ardından, 30 yaşında en yüksek kazanç grubundaki FSM öğrencilerinin sayısı.

  href="https://www.suttontrust.com/universities-and-social-mobility-data-explorer-rankings/

  Araştırma yoğunluğu için Birleşik Krallık'ta ilk 10

  Eksiksiz Üniversite Rehberi Lig Tabloları 2021

  Neden Londra Goldsmiths, University of

  Goldsmiths'te sürekli olarak dünyayı keşfediyor, sorguluyor ve yeniden şekillendiriyoruz. Dünyayı farklı görmeniz için size ilham verecek yenilikçi derecelerimiz ve dünya lideri akademisyenlerimizle kendinize meydan okuyabilirsiniz.

  Goldsmiths'te düşünme şeklinizi değiştirecek ve çalışmalarınıza yeni fikirler ve yeni yaklaşımlar geliştirmek için ilham alacaksınız. Düşünceyi kışkırtan ve hayal gücünü genişleten dereceleri savunuyoruz. Bu nedenle eski öğrencilerimizin birçoğu sosyokültürel ortamı küresel ölçekte yeniden şekillendirmede öncülük ediyor.

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  • Uygulama görüşmeleri, iş bildirimleri ve CV incelemelerini içeren Özel Kariyer hizmeti.
  • Yılın neredeyse her günü açık olan bir kütüphane.
  • Danışmanlık randevuları da dahil olmak üzere çalışmalarınız sırasında sizi destekleyecek özel bir Wellbeing ekibi.
  • 10 öğrencimizden 9'u mezun olduklarında işe başlıyor veya eğitimlerine devam ediyor (DLHE 2016-17).
  • Birçok kursta endüstri standardında tesisler mevcuttur.

  Goldsmiths'te eşi benzeri olmayan bir topluluk bulacaksınız. Müzik gösterilerinden sanat sergilerine, hackathon'lara ve tiyatro prodüksiyonlarına kadar Goldsmiths her köşede yaratıcı enerjiyle dolup taşıyor.
  Yeni insanlarla tanışmanın harika bir yolu olan katılabileceğiniz birçok topluluk ve spor kulübü var. Ayrıca SU'nun ve diğer öğrencilerin düzenlediği birçok farklı etkinlik ve etkinliğe katılabilirsiniz.
  Kültürel yaşamı ve çeşitliliğiyle ünlü Londra, dünyanın öğrenci alınacak bir numaralı şehri seçildi (QS En İyi Öğrenci Şehirleri 2022).
  Keşfedebileceğiniz dünyaca ünlü galeriler, müzeler, tiyatrolar, festivaller, mağazalar, pazarlar ve parklar var; bunların çoğu ücretsiz ve kampüsten çok uzakta değil.


  Sürekli değişen ve yeni deneyimler sunan bir yerde yaşam kalitesi ve canlı bir insan karışımı arıyorsanız; o halde Goldsmiths eğitiminiz için harika bir seçimdir.

  Londra Goldsmiths, University of Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • London

   Goldsmiths, University of London New Cross , SE14 6NW, London

  programlar

  Chat with students

  sorular