Keystone logo
© Penn State Great Valley
Fox Valley Technical College

Fox Valley Technical College

Fox Valley Technical College

Tanıtım

Fox Valley Teknik Koleji

Son teknoloji bir kariyere hazırlanmak ister misiniz? Fox Valley Teknik Koleji'nde, sizi yarının işyerine hazırlayan uygulamalı, yüksek teknolojili bir eğitim alırsınız. Fox Valley Teknik Koleji, 100 yılı aşkın bir süredir toplumda tercih edilen kolej olmuştur. Eyaletteki en büyük yüksek öğretim sistemi olan Wisconsin Teknik Kolej Sistemi, son teknoloji, beceriye dayalı eğitim sağlamada liderdir. Wisconsin'in doğu-orta kesiminde yer alan Appleton, eyaletteki en güvenli şehirlerden biri olarak kabul ediliyor. Fox Valley bölgesi, 236.000'den fazla sakini ve doğal güzelliklerle çevrili gelişen bir metropol alanı ile canlı, çeşitliliğe sahip bir topluluktur. FVTC, çeşitli 2+2 transfer seçenekleri sunarak bir lisans derecesini tamamlamayı ekonomik ve erişilebilir kılan iki yıllık bir kolejdir.

Burslar ve finansman

Burslar, kayıt yaptıran öğrencilere verilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

Neden Fox Valley Teknik Koleji

Appleton ve Oshkosh, Wisconsin'de 2 yıllık bir devlet üniversitesi olan Fox Valley Teknik Koleji, 100 yılı aşkın bir süredir bu toplulukta tercih edilen kolej olmuştur.

İster yeni bir kariyere hazırlanıyor, ister iş becerilerinizi geliştiriyor olun, günümüzün işyeri için yüksek teknolojili mesleki eğitim alırsınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz 200'den fazla program ile kariyerinizi hızlı bir yola koyabilirsiniz.

Fox Valley Teknik Koleji Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 global rankings 2021 badge

Ödüller ve Akreditasyonlar

Yüksek Öğrenim Komisyonu

akreditasyon

Amerikan Mutfak Federasyonu

akreditasyon

Hemşirelikte Eğitim Akreditasyon Komisyonu (ACEN)

akreditasyon

Ergoterapide Sertifika Ulusal Kurulu

akreditasyon

Amerikan Veteriner Hekimler Birliği (AVMA)

akreditasyon

Öğrenci hizmetleri ve tesisleri

Fox Valley Teknik Koleji şunları sunar:

 • Uygulamalı eğitim ve küçük sınıflar.
 • Öğrenciye kariyer, akademik ve kişisel konularda yardımcı olmak için Danışmanlık ve Danışmanlık Hizmetleri.
 • Ücretsiz toplu taşıma.
 • Deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak öğrenci kulüpleri, organizasyonlar ve gönüllü fırsatları.

Öğrenci yaşam tarzı

Fox Valley Teknik Koleji, Wisconsin'in doğu-orta kısmı olan Appleton'da yer almaktadır. Şehir merkezlerimizde ve çevre bölgelerdeki çok sayıda kültürel aktivite, açık hava eğlence fırsatları ve yemek ve alışveriş ile Winnebago Gölü ve Fox Nehri kıyılarındaki 19 topluluğumuzun sunduğu her şeye aşık olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Konaklama

Tech Village, apartman tarzı öğrenci yaşamı sunmaktadır. Konforlu, tam donanımlı, dört yatak odalı, iki banyolu bir süiti diğer dört öğrenciyle paylaşın. Topluluk olanakları arasında yüksek hızlı internet, yürüyüş yolu ve öğrenme, yaratma ve bağlantı kurma için çeşitli ayarlar yer alacaktır.

Tech Village Student Living, size dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerle ve yerel bölgedeki öğrencilerle tanışma fırsatı verecektir. Fox Valley Tech öğrencileri için oluşturulan toplulukta özel etkinliklerle sınıf dışında öğreniminizi eğlenceli ve yaratıcı yollarla güçlendirin ve ufkunuzu genişletin.

Konumlar

 • Appleton

  1825 N. Bluemound Drive, , Appleton

 • Oshkosh

  150 N. Campbell Road, , Oshkosh

  • Chilton

   1200 E. Chestnut Street, 53014, Chilton

  • Waupaca

   1979 Godfrey Drive, 54981, Waupaca

  sorular