Keystone logo
© Domus Academy
Florence Institute of Design International

Florence Institute of Design International

Florence Institute of Design International

Tanıtım


Floransa Tasarım Enstitüsü Uluslararası

221543_educations_banner_2017.jpg

İngilizce olarak uluslararası tasarım eğitimi.

CSN Onaylandı

Tüm kursları İngilizce olan bir İtalyan tasarım okulu. İtalya'da hem yüksek lisans hem de lisans tasarım kursları sağlamak. Enstitü, Avrupa ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler için Grafik Tasarım ve İç Tasarım Yüksek Lisans ve Diploma kurslarında uzmanlaşmıştır. Florence Institute of Design International, tüm sınıfları İngilizce olarak öğretilen İtalya'nın uluslararası öğrencilerine odaklanmaktadır. Tasarım okulu personeli, dinamik öğretim yöntemleri, motive edici kurs materyali ve etkileşimli öğrenim konusunda saygın bir üne sahiptir.

Floransa'da harika bir konum

İtalya, Floransa'nın merkezinde zarif bir ortamda yer almaktadır. tasarım okulumuz yurtdışında eğitim almak için ideal bir yerdir. Özel bir İtalyan kurumu olarak, profesyonel kadro, mükemmel kaynaklar ve kişiselleştirilmiş eğitimin bir sonucu olarak kaliteli eğitim verilmektedir. Bilgili personel ilgi alanlarınıza yanıt verir ve akademik ihtiyaçlarınızı karşılar. Enstitünün felsefesi, en yüksek düzeyde eğitim ve kaynak sunan kaliteli bir tesis sağlamaktır.

Modern ve geleneksel bir arada

Florence Institute of Design International'ın kursları, modern teknolojileri İtalya'nın yaratıcı kültürü ile birleştirerek İtalyan tasarımının temelini öğretir. Gelenek, teori ve teknolojiyi birleştiren tasarım okulu programı, İtalyan yaratıcı süreci hakkında ayrıntılı bir anlayış sağlar. En yeni yazılım öğretilir ve yaratıcı düşünmeyi teşvik eden zorlu görevlere uygulanır. İtalyan dili ve Sanat Tarihi dersleri, her öğrencinin eğitiminin bir parçasıdır. Daha fazla bilgi için basın kitabımıza bakın.

Tasarım International Floransa Enstitüsü Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Konumlar

  • Florence

    Borgo Ognissanti 9, 50123, Florence

    sorular