Keystone logo
© TESS
EDHEC Business School

EDHEC Business School

EDHEC Business School

Tanıtım

EDHEC İşletme Okulu

Dünyanın önde gelen işletme okullarından birine katılın

Lille, Nice, Paris, Londra ve Singapur'da bulunan ve kampüslerinde 100 farklı milletten öğrenciyi barındıran ve dünyanın önde gelen 280 üniversitesiyle ortaklıkları bulunan EDHEC, iş dünyasıyla doğrudan bağlantılı, tamamen uluslararası bir işletme okuludur. EDHEC'in 120 ülkeye yayılmış 40.000 mezunu, dünyanın karşı karşıya olduğu başlıca ekonomik, sosyal, teknolojik ve çevresel zorluklara pratik bir şekilde hareket etmek ve çözümler sunmak üzere eğitilmiş, ilgili liderlerden oluşan bir topluluğu temsil etmektedir.

EDHEC Değerleri

Okul, toplum, şirketler ve öğrenciler için gerçek pratik kullanım araştırmaları üzerine kurulu benzersiz bir model geliştirmiştir. EDHEC, hızla dönüşen bir dünyada gelecek nesilleri etkilemeye odaklanmış bir mükemmellik, yenilik, deneyim ve çeşitlilik merkezidir. Okul, dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak için vardır.

EDHEC İşletme Lisans Derecesi

Fransa'da 1. sırada yer alan EDHEC İşletme Lisans Programı, %100 İngilizce olarak sunulan iki farklı kulvarda 4 yıllık yoğun bir lisans programıdır.

İşletme Yönetimi Bölümü, akademik uzmanlık, sektör uzmanlığı, uluslararası ve profesyonel deneyim arasında bir denge arayan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Global Business Track, küreselleşmenin zorluklarını anlamalarını ve uluslararası bir kariyere hazırlanmalarını sağlayan son derece uluslararası bir akademik eğitim arayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, 3 kıtada (Fransa, ABD, Singapur) stajlar da dahil olmak üzere 4 yılın 3'ünü yurtdışında okuyacaklardır.

BBA Kabul Koşulları

EDHEC lisans programına başvurmak için gereken asgari şartlar, iyi bir akademik sicile sahip olmak ve bir Fransız lisesinden (Fransa'da veya yurtdışında) veya Fransız bakaloryasına eşdeğer (Lise diploması; A-Level; OIB; Abitur...) eğitim veren uluslararası bir okuldan mezun olmaktır.

Uluslararası öğrenciler, genel olarak, kendi ilinizde, eyaletinizde veya ülkenizde bir üniversiteye kabul edilmek için gereken eğitim seviyesini tamamladıysanız - ve iyi notlar aldıysanız - EDHEC International BBA'ya ilk yıl kabul için başvurmaya uygun olmalısınız. Uluslararası Bakalorya için gerekli minimum bir puan yoktur.

Kampüs Özellikleri

  Neden EDHEC Business School

  • Fransa'da 4 yılda 1 numaralı lisans programı
  • %75'i yüksek onur derecesiyle kabul edildi
  • 2021'de 70'den fazla millet
  • %51 Sadece mezun olmadan iş bul
  • %83 Uluslararası boyutu olan bir işi var
  • %32 Fransa dışında çalışıyor

  Ödüller ve Akreditasyonlar

  Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS)

  akredite

  MBA Derneği (AMBA)

  akredite

  Üniversite İşletme Okullarını Geliştirme Derneği (AACSB)

  akredite

  CAMPUS FRANSA BIENVENUE EN FRANSA

  akredite

  Etablissement d'Enseignement Supérieur Privé d'Intérêt Général (EESPIG)

  akredite

  SINIF LİSANSI

  akredite

  EDHEC Business School Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  Konumlar

  • Nice

   393 promenade des Anglais, 06202, Nice

  • Lille

   24 Avenue Gustave Delory, 59057 , Lille

  Chat with students

  sorular