Keystone logo
Cyprus Health and Social Sciences University

Cyprus Health and Social Sciences University

Cyprus Health and Social Sciences University

Tanıtım

Değerli Aday Öğrenci,

Prestijli Kıbrıs Sağlık ve Sosyal Bilimler Üniversitesi'ni (CHSSU) tanıtmaktan büyük bir memnuniyet ve onur duyuyoruz. 2016 yılında kurulan CHSSU, hem Türkiye Yüksek Öğrenim Kurumu (YÖK) hem de KKTC Yüksek Öğrenim Kurumu (YODAK) tarafından usulüne uygun olarak akredite edilmiş, tanınmış bir özel kurumdur.

Kuzey Kıbrıs'ta seçkin ve hızla gelişen bir kurum olan CHSSU, 13 fakülte ve 2 meslek yüksekokulumuzda 40'tan fazla lisans ve yüksek lisans derecesi programı sunan, 40.000'den fazla öğrenciyi barındırma kapasitesine sahiptir. Ayrıca, uluslararası aday öğrencilerimiz için cömert burs fırsatları (%25, %50 ve %100) sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kurumumuz, yüksek nitelikli öğretim üyelerinden oluşan bir kadroya sahiptir ve gelişmiş sınıflar, dijital kütüphaneler, son teknoloji bilgisayar laboratuvarları ve tam donanımlı atölyeler ve laboratuvarlar dahil olmak üzere son teknoloji tesislere sahiptir. Öğrencilerimizin mümkün olan en kapsamlı eğitimi almalarını sağlamak için pratik bilgiyi ve ileri teknolojinin entegrasyonunu vurgulayan bir öğretim metodolojisi kullanıyoruz.

CHSSU'da öğrenciler, endüstri uzmanlarıyla etkileşimle kolaylaştırılan sınıf eğitimi, vaka analizi, projeler ve uygulamalı öğrenmenin bir kombinasyonu yoluyla pratik deneyim kazanarak çok yönlü bir eğitimden yararlanır. Öğrencilerimizi yalnızca kurumsal dünyada mükemmelleşmeleri için değil, aynı zamanda hayatlarının her alanında benzersiz başarılar elde etmeleri için beslemeye ve yetiştirmeye adadık.

Kıbrıs Sağlık ve Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde sizi bekleyen ayrıcalıklı fırsatları keşfetmeye davet ediyoruz.

Konumlar

  • Güzelyurt

    99750, CHSSU, Kutlu Adali Blv, Morphou (Guzelyurt), Cyprus, 99750, Güzelyurt

sorular