Keystone logo
Cranfield University

Cranfield University

Cranfield University

Tanıtım

İş dünyası, endüstri ve hükümetler, Cranfield University'ın birinci sınıf lisansüstü kurslarını ve rakipsiz tesislerini tanır. Eğitim, araştırma ve danışmanlık konusundaki itibarımız dünyanın dört bir yanından öğrencileri ve akademisyenleri cezbetmektedir.

Cambridge-Milton Keynes-Oxford Arc'ın kalbinde yer alan Cranfield, öğrencilerin bilgi ve uzmanlıklarını gerçek hayat projelerine uygulayarak bilim, teknoloji, mühendislik ve yönetim alanlarında profesyonel liderler olarak geliştikleri olgun ve teşvik edici bir ortam sunar. küresel ekonomi.

Temel alanlarda derin bir teknoloji anlayışı, dünya standartlarında araştırma, girişimcilik ve liderlik eğitimi ile;

· Havacılık

· Tasarım mühendisi

· Savunma ve Güvenlik

· Enerji ve Sürdürülebilirlik

· Çevre ve Tarımsal Gıda

· Liderlik ve yönetim

· İmalat ve Malzemeler

· Taşıma Sistemleri

· Su

Ulusal hükümetler, STK'lar ve yardım kuruluşları ile mikro KOBİ'lerden en büyük mavi çipli çok uluslu şirketlere kadar birlikte çalışarak politikayı etkiliyor ve çığır açan yeni teknolojiler ve ürünleri pazara getiriyoruz.

Birleşik Krallık'ın iş dünyası ile en çok iç içe olan üniversitelerinden biri olarak, birçok kuruluşun ihtiyaçlarını anlamamız ve bunlara yanıt vermemiz konusunda bize güveniliyor.

Tutuyoruz:

 • Airbus, Bill ve Melinda gates Foundation, Jaguar Land Rover, McDonald's, PepsiCo, Rolls-Royce (30 yılı aşkın bir süredir), Unilever, Birleşik Krallık Sivil Havacılık Otoritesi ve Yorkshire dahil olmak üzere devlet daireleri ve en büyük ve en başarılı küresel işletmelerden bazılarıyla güçlü bağlantılar Su.
 • Cranfield University Teknoloji Parkı - tesisimizin hemen dışında bulunan inovasyon merkezimiz - 60'tan fazla şirkete ev sahipliği yapıyor.
 • Cranfield ile 10 yıllık ortaklığını temel alan Boeing ile bir işbirliği anlaşması.
 • Avrupa'nın lider havayolu şirketi EasyJet ile stratejik ortaklık.
 • Dünyanın en büyük tüketim malları şirketlerinden biri olan Unilever'e bağlantılar.

Sonuçlarımız, ödüllerimiz ve sıralamalarımızda, ortaklıklarımızda ve mezunlarımızın başarılarında tanınır. Cranfield'da kazanılan deneyim, hem bireyler hem de kuruluşlar için dönüştürücü niteliktedir.

Sıralamalarımızı ve Ödüllerimizi görmek için buraya tıklayınSıralamalar ve ödüller (cranfield.ac.uk)

Kampüs Özellikleri

Öğrenci Hayatı Cranfield University

Cranfield, çok güzel ve ilginç iki dünyanın, modern Milton Keynes şehrinin ve Bedford taşra kasabasının merkezindedir. Her iki seçenek de kampüsten sadece birkaç mil uzaklıktadır ve araba veya toplu taşıma ile erişilebilir.

Oxfordshire/Wiltshire sınırlarında bir Savunma Bakanlığı kuruluşu olan Shrivenham, Swindon'dan 11 km uzaklıktaki pitoresk White Horse Vadisi'nde yer almaktadır.

Kampüste, güvenli ve huzurlu bir ortamda, çalışmalarınız ve boş zamanlarınızda arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olan gerçek bir topluluk duygusu vardır. Eğlence, sosyal veya sportif ilgi alanlarınız ne olursa olsun, arkadaş edinmek ve iyi vakit geçirmek için birçok fırsat var.

Cranfield Kampüsü:

Yeşil Alanlar - kampüste dinlenmek, gençleşmek ve sadece eğlenmek için birçok açık alan bulacaksınız. Açık alanlar, yaz aylarında mola vermek veya alternatif bir çalışma alanı olarak kullanmak için harikadır.

Hartley's Bar (CMDC içinde) - rahat ve davetkar bir ortam sunan, karaoke geceleri, canlı müzik ve temalı akşamlar gibi düzenli etkinliklere ev sahipliği yapan.

Yeme - Dondurmalar, kahveler ve uluslararası atıştırmalıklardan sıcak yemeklere kadar her şeye hizmet veren birkaç kafe ve restoranımız var. Cranberries'in önünde yer alan Costa Coffee satış noktamız taze demlenmiş çay ve kahvenin yanı sıra çeşitli kekler, hamur işleri ve hafif atıştırmalıklar sunar. Ayrıca, deneyimlemeniz için çeşitli farklı dünya yemekleri sunan düzenli bir sokak yemeği alanımız var.

Spor salonu - serbest ağırlık odası, işlevsel bir eğitim odası ve çeşitli direnç ve kardiyovasküler makineler içeren genel amaçlı bir spor salonu olarak bölünmüş iyi donanımlı fitness merkezimizin keyfini çıkarın.

Açık Hava Spor Tesisi - çimli, çok amaçlı oyun alanında tam boyutlu futbol, ragbi ve kriket sahaları bulunur ve aynı zamanda antrenman için idealdir; çok amaçlı oyun alanımızda ise iki adet ışıklandırılmış, tamamen çitle çevrili, sentetik ve beşer kişilik sahalar bulunur. suni çim.

Gevşeme ve Terapi - Cranfield spor merkezimizde faaliyet gösteren harici şirketler tarafından çeşitli terapötik ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır.

İbadet - Hristiyan grupların buluşabileceği ve Roma Katolik ayininin kutlanabileceği ekümenik bir şapelimiz, günlük ve Cuma namazı için bir Camimiz, Kur'an eğitimi, bayram ve Ramazan gözlemleri ve diğer yerel ibadet yerleriyle yakın bağlantılarımız var.

Bir Aileyi Cranfield'a Getirmek - Cranfield Öğrenci Derneği çocukları eğlendirmek için düzenli olarak yıl boyunca partiler, oyunlar ve etkinlikler de dahil olmak üzere eğlenceli ve ilgi çekici etkinliklerden oluşan kapsamlı bir program düzenlemektedir.

Life at Cranfield sayfamızı ziyaret ederek Cranfield'da geçirdiğiniz süre boyunca mevcut olan diğer etkinliklere göz atın: href="https://www.cranfield.ac.uk/study/life-on-campus/life-at-cranfield

Konaklama

Kampüste yaşamak, diğer öğrencilerle tanışıp sosyalleşmeniz ve bunun getirdiği destekleyici altyapı ve topluluk ruhu duygusundan yararlanmanız için harika bir yol olabilir. Bununla birlikte, birçok öğrencinin yine de eşleri ve aileleriyle yaşama fırsatına sahip olmak isteyeceğini anlıyoruz, bu nedenle çiftler için uygun fiyatlı aile evleri ve apartman daireleri de sunuyoruz.

Tüm konaklama yerlerimiz, kampüs binalarına ve Cranfield University in sunduğu tüm harika olanaklara kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Arabasını getirmek isteyen öğrenciler için bol miktarda park yeri mevcuttur. Chilver Hall - Full eşyalı tek veya çift kişilik standart ensuite odalar Stringfellow Hall - Full eşyalı tek kişilik ensuite odalar Lanchester Hall - Full eşyalı tek ve çift ebeveyn banyolu ve ortak banyolu seçenek odaları Barones Young Hall - Full mobilyalı premier tek kişilik ebeveyn banyolu odalar ve stüdyo daireler Mitchell Hall - Tam Aile Evleri - İki, Üç ve Dört yatak odalı mobilyalı aile evleri Çiftler İçin Daireler - Eşyalı Stüdyo Daireler

  kabul

  Açık Günümüze gelin

  Lisansüstü dereceniz için nerede eğitim alacağınızı seçmek, hem zaman hem de para açısından bir taahhüt gerektirir. Sadece tutkulu olduğunuz bir konuyu okumanın değil, aynı zamanda gelecekteki istihdamınız açısından size avantaj sağlayacak bir kursu tamamlamanın da öneminin farkındayız. Bu nedenle, sizi Açık Günlerimizden birinde bizi ziyaret etmeye davet ediyoruz:

  Açık Günlerimiz ve diğer Üniversite Etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Etkinlikler Sayfamızı ziyaret edin.

  Burslar ve fon sağlama

  Öğrencilere yönelik 100'den fazla farklı burs ve burs bulunmaktadır.

  İster Birleşik Krallık'ta yaşayan bir öğrenci olun, ister uluslararası bir öğrenci olun, ihtiyacınız olan finansman paketini oluşturmanıza yardımcı olacak bilgi, tavsiye ve çeşitli çevrimiçi araçlar sağlıyoruz. Mali destek kaynaklarının aranabilir bir veritabanını sağlayan finansman bulucumuza bir göz atın. Ayrıca yüksek kaliteli başvuru sahiplerine burs da sunuyoruz.

  Sıralamalar

  Biz dünya lideri bir uzman üniversiteyiz ve küresel etkimiz prestijli ödüller ve sıralamalarla tanınmaktadır:

  Sıralamalarımızı ve Ödüllerimizi görmek için buraya tıklayın

  akreditasyonlar

  EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

  Konumlar

  • Swindon

   Swindon, Birleşik Krallık

   • Cranfield

    College Road, MK43 0AL, Cranfield

   • Cranfield

    Cranfield, Birleşik Krallık

    programlar

    sorular