Keystone logo
Conde Nast College

Conde Nast College

Conde Nast College

Tanıtım

Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji

Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji öğrencilere Londra'nın merkezinde birinci sınıf bir moda eğitimi sağlar.

Kurslarımız heyecan verici ve yoğun akademik öğrenimi Vogue, Glamour, GQ, Wired ve diğer Condé Nast başlıklarındaki ekipler de dahil olmak üzere sektördeki en iyi ve en parlak beyinlere rakipsiz erişimle birleştiriyor.

Kolej, endüstrinin iş alanında sağlam bir temel ile birlikte yaratıcı kurslar sunmaktadır. Kurslarımızın amacı, öğrencileri çok sayıda işe hazırlamak; stil, gazetecilik, moda satın alma, pazarlama, markalaşma, grafik tasarım, halkla ilişkiler, dijital strateji, iş, etkinlik girişimciliği, e-ticaret ve daha birçok kariyer yolu.

Şu anda aşağıdaki akredite kursları sunuyoruz - MA Moda Medya Stratejisi, MA Moda Medyası için Yaratıcı Yön, MA Moda Gazeteciliği, MA Moda İletişimi, MA Girişimcilik: Moda ve Yaratıcı Endüstriler, MA Lüks Marka Yönetimi (Richmond Üniversitesi ile işbirliği içinde), BA (Hons) Moda İletişimi, bir yıllık Vogue Hazırlık Programı, Diploma ve üç Sertifika.

Kısa kurslarımız dört haftalık Vogue Yoğun Yaz Kursunu, 5 günlük kursları içerir: Moda Stil Kursu, Moda Gazeteciliği Kursu, Moda İşletmeciliği Kursu, Yaratıcı Yönetmenlik ve Vogue Teen Weekend'in yanı sıra altı haftalık çevrimiçi İçgörüler dersler.

Tüm yıl boyunca başvuruları kabul ediyoruz ve sizi Condé Nast ailesine davet etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji'nde okumak heyecan verici, ilgi çekici ve benzersiz bir şekilde zenginleştirici bir deneyimdir.

İşletmelerdeki en çarpıcı yaratıcı fikirlerin bazılarına erişimin yanı sıra, hem yeni, modern binamızda hem de galerilerde, stüdyolarda vb. Yoğun, mesleki stilde kurslar ve yoğun bir zaman çizelgesi olan öğrenciler, günlerini burada bulacaklar. Condé Nast College hem meşgul hem de faydalıdır. Bizimle çalışırken öğrencilerin birbirleriyle yaptıkları arkadaşlıkların, çok sayıda dış endüstri uzmanıyla yaşayacakları ağ fırsatları kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Sonuç olarak, bizlerle birlikte öğrencilerimizden zengin, nişanlı ve kolejli bir tavırları teşvik ediyoruz, onların sayısız ve şüphesiz yıldız dünyasındaki tüm kariyerlerine taşıyabilecekleri kesin arkadaşlıklar kurmalarını sağlıyoruz.

Kariyer

Condé Nast College, öğrencilerimizi hayallerindeki kariyere ulaşabilecekleri bir konuma yerleştirir. Kolej mükemmel endüstri bağlantıları ve ortaklıklar sunar. Öğrenciler sadece iş hayatı için kapsamlı bir hazırlık yapmakla kalmaz, aynı zamanda Kolej'den ayrılmadan önce profesyonel dünyayla zaten geniş bir ilişki içindedirler. Condé Nast'taki iş tecrübesi / staj, en yetenekli öğrencilerin seçilmiş bir grubuna sunulabilir. Kolej diğer firmalarda işe yerleştirme sözü veremez, ancak yıldız öğrenciler için tanıtım ve önerilerde bulunur.Kolejin kariyer danışmanı, öğrencilere ileri eğitim, istihdam fırsatları, stajlar, yerleştirmeler ve her öğrencinin gereksinimlerine uygun projeler konusunda rehberlik edebilir. Bireysel ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmış profesyonel bir hizmet sunarlar.Kariyer danışmanı ayrıca CV yazma, portfolyo sunumu, iş arama becerileri ve mülakat teknikleri üzerine atölye çalışmaları da düzenlemektedir.Lütfen bireysel kariyer rehberliğinin yalnızca akredite kurslarımızdaki öğrenciler için mevcut olduğunu unutmayın - tüm Yüksek Lisans programları, BA (Hons) Moda İletişimi, Vogue Hazırlık Programı, Diploma ve Sertifika programları.

Çevrimiçi bilgilendirme etkinlikleri için bize katılın

Müsait tarihleri görüntüle

Kampüs Özellikleri

  Neden Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji

  Londra'da endüstrinin en iyi bağlantılı koleji

  Kişiselleştirilmiş öğrenme yaklaşımıyla birinci sınıf moda medya eğitimi

  Bizimle okuyan 90'dan fazla millet

  Ödüller ve Akreditasyonlar

  • MA'larımız, QCF 7 seviyesinde 180 kredi değerinde, Buckingham Üniversitesi tarafından onaylanmış uluslararası kabul görmüş bir niteliktir.
  • MA Lüks Marka Yönetimi, Londra'daki The American International University'den Richmond tarafından onaylanmış, QCF 7. seviyede 180 kredi değerinde uluslararası kabul görmüş bir yeterliliktir.
  • BA (Hons) Moda İletişimi lisans programımız Buckingham Üniversitesi tarafından onaylanmıştır.

  Condé Nast Moda ve Tasarım Koleji Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  Konumlar

  • London

   31 Bedford Square, London WC1B 3EE, WC1B 3EE, London

  sorular