Keystone logo
© Ulf Palm
Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology

Tanıtım

Şurada İsveç usulü eğitim alın: Chalmers University of Technology

Bilim, mühendislik, teknoloji ve mimarlık alanlarında kapsamlı bir eğitim veren Chalmers University of Technology İskandinavya'nın en saygın üniversitelerinden biridir ve sürekli olarak dünyanın en iyileri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Chalmers ülkedeki en saygın ve tanınmış Üniversite olarak kabul edilen, İsveç'te bilinen bir isimdir.

Chalmers University of Technology'da eğitim gördüğünüzde, geçmişi 1829'a kadar uzanan zengin ve çeşitli bir kültürün parçası olursunuz. Birinci sınıf tesislerin ve fakültenin yanı sıra balon uçurma, robotik ve cazdan tiyatro ve spor kulüplerine kadar her şeyi sunan yüzlerce kulüp ve toplulukla öğrenci hayatı eğlence ve macerayla doludur. Öğrenci yaşamının bu yönü, Chalmers ruhuyla derinden iç içedir ve öğrencilerimizin yarısından fazlası Üniversitenin kültürel yaşamına bu şekilde dahil olur.

Chalmersde eğitim ve araştırma söz konusu olduğunda, alanınızın en ileri noktasında olduğunuzu göreceksiniz. Modern altyapı ve öğretim yöntemleriyle baştan sona güncellenen iki yüzyılı aşkın bir mükemmellik değeriyle, burada işleri yapmanın çok özel bir yolu ile karşılaşacaksınız. Chalmerste eğitim gördüğünüzde, iklim değişikliğinden dijital devrime kadar toplumun karşı karşıya olduğu en büyük sorunların üstesinden gelmek için mühendislik yöntemlerini yenilikçi yöntemlerle kullanarak bağımsız düşünmeyi öğrenirsiniz. Yaratıcılığınızı teşvik ediyor ve özgür düşüncenin önemine inanıyoruz. Öğrenciler ve öğretmenler arasındaki açıklığı ve işbirliğini kolaylaştırmak için, gerçekten gayrı resmi ve hiyerarşik olmayan klasik bir İskandinav atmosferi izliyoruz - İsveç tarzı.

Chalmersde eğitim gördüğünüzde birinci sınıf bir eğitimin yanı sıra, tüm Avrupa'nın en çarpıcı ve seçkin şehirlerinden birinde yaşama şansına da sahip olacaksınız. Kampüsümüz, ormanlar, göller, adalar ve nehirler etrafında inşa edilmiş dünyanın en yeşil şehirlerinden biri olan İsveç'in güzel batı kıyısında, Göteborg'un tam kalbinde yer almaktadır. Ancak Göteborg, küçük kasaba cazibesi ile büyük şehir enerjisinin mükemmel bir karışımı olan benzersiz sosyal atmosferiyle de ünlüdür. Sürekli olarak İsveç'teki en arkadaş canlısı ve en sosyal şehir olarak gösterilen Göteborg, onu İskandinavya ve Avrupa'daki diğer birçok üniversite şehrinden ayıran spontane ve rahat bir atmosfere sahiptir.

Sürdürülebilirlik, girişimcilik ve eşitlik, Chalmersolarak yaptığımız her şeyin temel unsurlarıdır. Proje tabanlı ödevler aracılığıyla, mevcut ve gelecekteki sorunları çözmek için teorik bilgiyi uygulamaya odaklanarak uygulamalı, işbirlikçi deneyim sağlıyoruz. Volvo, SKF ve AstraZeneca gibi yerel devler de dahil olmak üzere birçok ilgili endüstriyel ve sosyal ortakla mükemmel bağlantılarımız var ve araştırma ve eğitimimizin her zaman gerçek dünyadaki zorluklar ve uygulamalarla yakından uyumlu olmasını sağlıyoruz. Küresel odak noktamız, yaklaşık 70 ülkeden öğrenci ve personeli kendine çekiyor ve tamamen İngilizce olarak öğretilen yaklaşık 40 yüksek lisans programı sunarak sizi gerçek anlamda uluslararası bir kariyere hazırlıyoruz.

Chalmers University of Technology güzel ve eşsiz bir şehirde, heyecan verici ve dinamik bir üniversitedir. Bugünkü sloganımız 1829'dakiyle aynı: Avancez — ileri.

Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

Konumlar

 • Gothenburg

  Chalmers University of Technology

  • Lindholmen

   Hörselgången,4, 417 56, Lindholmen

   • Kungsbacka V

    Observatorievägen,90, 439 92, Kungsbacka V

    sorular