Keystone logo
Bath Spa University

Bath Spa University

Bath Spa University

Tanıtım

Banyo Spa Olun

Bath Spa University , çalışmaktan daha fazlasıdır. Bu, sıkışıp kalmakla ilgili: düşünmek, yapmak ve yapmak. Kampüste arkadaşlarla karşılaşmak, zorlukları kucaklamak ve gerçekten önemsemek hakkında. Sınırları ve kendimizi zorluyoruz. Bu sana iyi geliyorsa, iyi uyum sağlarsın.

Neden Hamam Spa?

Mükemmel İtibar

BeBathSpa101

Kökenimiz 1852'ye ve orijinal Bath School of Art'a dayanır, bu nedenle itibarımızı 160 yılı aşkın gelenek ve başarı üzerine inşa ettik. Heyecan verici kurslar ve araştırma alanlarıyla da istikrarlı bir şekilde büyüyoruz.

İyi bağlanmış

BeBathSpa102

Dünyanın her köşesindeki işletmeler, kuruluşlar ve kurumlarla ortaklıklarımız var. Öğrencilerimizi Edinburgh Fringe Festivali'nden Kanada "Uluslararası Sonraki Yolu"na kadar uluslararası konferanslarda, turlarda ve etkinliklerde göreceksiniz. Bath Spa'dan hırslı, hırslı ve odaklı bir dünya vatandaşı olarak ayrılacaksınız.

Herkes tarafından erişilebilir

BeBathSpa103

Erişilebilirlik ve eşitlik bizim için önemlidir. Sunduğumuz benzersiz çalışma ve sosyal ortam, popülerliğimizde önemli bir faktördür. Öğrencilerimiz, bu ülkenin her yerinden ve denizaşırı ülkelerden çeşitli geçmişlerden ve kültürlerden ve çeşitli akademik referanslardan gelmektedir.

BeBathSpa104
BeBathSpa105
BeBathSpa106
BeBathSpa107

İstatistik

Kanıt istatistiklerde var

 • Büyük mezun beklentileri: Bath Spa mezunlarının %93,7'si mezun olduktan 6 ay sonra işte veya ileri eğitimdedir (HESA: 2014/15 Destinations of Leavers from Higher Education, 2016'da yayınlandı)
 • Yaratıcılık için ilk 5: En iyi beş yaratıcı üniversiteden biri seçildik. (Hangisi? Üniversite Öğrenci Anketi 2016)
 • Burada güvende olacaksınız: Güney Batı'daki en güvenli 2. üniversite ve İngiltere ve Galler'deki yaklaşık 130 diğer üniversite ve yüksek öğretim kurumuna karşı sıralandığında 6. sıradayız. (Komple Üniversite Rehberi 2015)
 • Sürdürülebilirlik ve çevresel taahhütler: İş insanlarla bitmiyor - çevremizi de önemsiyoruz. Yeşil Odak politikalarımız bize "Birinci Sınıf Onur Ödülü" kazandırdı. (İnsanlar ve Gezegen Yeşil Ligi 2015)

  {school_name_variable} Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • Bath

   Bath Spa University, Newton Park, Newton St Loe,

  programlar

  sorular