Keystone logo
The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

Tanıtım

Amerikan Roma Üniversitesi (AUR) , İtalya'nın en eski derecesi bulunan Amerikan üniversitelerinden biridir. Öğrenciler akademik programın tamamlanmasının ardından akredite bir Amerika Birleşik Devletleri (ABD) lisans derecesi elde eder. (Genelde süresi dört yıl.) ABD lisans derecesi evrensel olarak yüksek öğrenimin başarı standardı olarak kabul edilmektedir.


AUR , Roma'yı sınıfı, İtalya ve Avrupa'yı paha biçilmez kaynaklar olarak kullanmaktadır. American University of Rome , pratik disiplinler arası akademik bölümleri, seyahat ve stajlar yoluyla öğrenme fırsatları ve çok kültürlü öğretim üyeleri ve personeli vasıtasıyla öğrencileri kültürler arası yaşama ve çalışma yaşamına hazırlar. Öğrenciler sekiz lisans programından birini seçerler:

Öğretim ingilizcedir . İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi gereken öğrenciler, The American University of Rome'da tam bir akademik müfredattan yararlanmak için Yoğun Akademik İngilizce Dil Kursuna başvurabilirler. Öğrencilerin konuşma, dinleme, AUR seçilen kredi tabanlı Genel Eğitim kursları katılırken İngilizce okuma ve yazma becerileri geliştirecek Bu program sayesinde.

Kabul rekabetçi. AUR 40'dan fazla ülkeden öğrencileri cezbeder ve öğrencilerine Çin, Ekvator, İngiltere, Yunanistan, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi üniversiteler gibi yurtdışında eğitim görür. Başvurular dolaşarak kabul edilir ve öğrenciler yaş, ırk, cinsiyet, inanç, ulusal veya etnik köken veya özürlülüğe bakılmaksızın seçilir.

Birleşik Devletler üniversite sistemi dışındaki kurumlarda kazanılan akademik krediler için ileri seviyede ayakta kalma hakkı verilebilir. İtalyan Maturità, Uluslararası Bakalorya, İngiliz GCSE A seviyeleri ve diğer eşdeğer programlar gibi kimlik bilgilerine sahip adaylar değerlendirmeye tabi tutulur ve değerlendirme temelinde verilen krediler değerlendirilir.

Birçok durumda, kolejin ilk yılı (30 yarıyıl kredisine denk gelir) verilebilir. AUR kabul ofis bir öğrenci aksi tamamen akademik nitelikli ama İngilizce dil becerilerini başarılı bir akademik deneyim, AUR bir kişiselleştirilmiş akademik dönem veya yıl başından üzerinde engel olabileceğini gerekebilir belirlerse.

American University of Rome , nitelikli öğrencilere çeşitli akademik burslar ve öğrenci işleri asistanlığı pozisyonları sunarak öğrencilerin finansal ihtiyaçlarına yardımcı olmayı taahhüt eder.

AUR mezunlarının çoğu, eğitimlerini tamamladıktan sonra ya eğitimlerine devam ederler veya derhal işyerine girmeyi seçerler. Mezuniyet sonrası işyerine girmeyi seçen öğrencilerin% 86'sı bir yıldan az bir sürede istihdam yaratıyor (Eylül 2010 verilerinden itibaren resmen ve halka açık olarak Bağımsız Yüksekokullar ve Okullar Yetkilendirme Konseyi'ne (ACICS) bildirildi.

AUR , Orta Devletler Yüksek Öğrenim Komisyonu (ABD), ABD Eğitim Bakanlığı, Delaware Eyaleti Eğitim Bakanlığı, Roma Mahkemesi ve İtalya Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş ve / veya tanınmıştır.

Konumlar

 • Rome

  The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome , , Rome

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular