Keystone logo
Antioch University

Antioch University

Antioch University

Tanıtım

Antioch University , öğrencilere anlamlı hayatlar sürmek ve sosyal, ekonomik ve çevresel adaleti ilerletmek için bilgi ve becerilerle güçlendirmek için öğrenci merkezli eğitim sunmaktadır.

Üniversite, günümüz öğrenicilerinin ihtiyaçlarına uygun kaliteli akademik programlar sunmaktadır. Eğitimsel sonuçları, öğrenme topluluğunun tüm üyelerinin gerçek dünya deneyimleriyle birleştirerek deneyimsel öğrenmeyi benimser. Üniversite, kişisel gelişim, pragmatik idealizm ve profesyonel hedefler geliştirerek bütün kişiyi eğitir.

Üniversite, sosyal adaleti ve kamu yararı için tarihsel bir bağlılık sürdürmektedir. Öğrenciler Antioch University bilim adamları, uygulayıcılar ve küresel vatandaşlar olarak güç ve amaçlarına dair yüksek bir anlayışla mezun olurlar.

Üniversite, düşünce ve eylem çeşitliliğine ilham vererek kapsayıcı öğrenci topluluklarını besler. Antioch University , hizmet verdiği çeşitli bölgesel, ulusal ve uluslararası toplulukların eğitim, kültür ve çevresel canlılığını meşgul eder ve destekler.

Konumlar

 • Yellow Springs

  Dayton Street,900, 45387, Yellow Springs

  • Keene

   Avon Street,40, 03431, Keene

   • Culver City

    Corporate Pointe,400, 90230, Culver City

    • Seattle

     3rd Avenue,2400, 98121, Seattle

     • Yellow Springs

      Dayton Street,900, 45387, Yellow Springs

      sorular