Keystone logo
The Algonquin College of Applied Arts and Technology Bilgisayar Programlama ve Analizi İleri Düzey Diploması (Co-op ve Co-op Olmayan Versiyon)
The Algonquin College of Applied Arts and Technology

Bilgisayar Programlama ve Analizi İleri Düzey Diploması (Co-op ve Co-op Olmayan Versiyon)

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

USD 14.084 *

Uzaktan Eğitim, Kampüste

* kampüs içi için | çevrimiçi için: 9,242 $

Tanıtım

Üç yıllık Bilgisayar Programlama ve Analizi Ontario College İleri Diploma programı sizi yazılım geliştirme ve sistem analizi alanlarında bir kariyere hazırlar. Program, bilgi sistemleri tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtımı konularında uzmanlaşmıştır. Yazılım geliştirme ve iş dünyasının ihtiyaçları arasında köprü kurarak paydaşların ihtiyaçlarını karşılayan sağlam sistem çözümleri geliştirmek için kanıtlanmış metodolojilerden ve endüstri standartlarından yararlanarak sağlam kodlama ve yazılım testi ilkeleri ve uygulamaları geliştirirsiniz.

Nesne yönelimli metodolojiler, veritabanı tasarımı, veritabanı yönetimi, sistem analizi ve tasarımı, siber güvenlik, kalite güvencesi ve testi, geliştirme operasyonlarının yanı sıra bilgi sistemlerini tasarlamak, geliştirmek ve dağıtmak için iş ve bilgi teknolojisi dahil olmak üzere önde gelen endüstri yazılımlarını ve teknolojilerini kullanın.

Bir yıl süren uygulamalı araştırma projesi aracılığıyla, özgün bir bilgi sistemi çözümünün tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtımında topluluk ortaklarıyla işbirliği yaparsınız.

Öğrenciler ayrıca ücretli bir kooperatif eğitimi (co-op) çalışma dönemi aracılığıyla gerçek dünya deneyimi kazanma seçeneğine de sahiptir (daha fazla ayrıntı için Ek Bilgiler bölümüne bakınız). Kooperatif çalışma dönemindeki yerlerin müsaitlik durumuna ve akademik uygunluğa bağlı olduğunu lütfen unutmayın. Kooperatif programına kabul edilmenin bir kooperatif yerleştirmesini garanti etmediğini lütfen unutmayın.

kabul

Okul Hakkında

sorular