Keystone logo

Bir Sonraki E-posta Kampanyanızın Konu Satırı İpuçları

5 Nis 2017

E-postalarınızı bir öğrenci kitlesinde etkili bir şekilde hedeflemeniz zor olabilir.

Doğru şeyler söylediğinizi hissedebilirsiniz, ancak açık oranınız hala olmasını istediğiniz yerin altında.

Öğrencilerin neye yanıt verdiğini bulmak için, aday öğrencilere açık e-posta kampanyalarının açık oranlarının konu satırına göre ve sonra da ton ve içeriklerine göre kategorilere ayrılarak nitel bir analizi yaptık.

Aşağıda, uluslararası öğrenci işe alım e-posta kampanyaları için en iyi 5 performans konu başlığımızın bir listesini hazırladık. Açık oranlarınızı iyileştirmek ve e-posta pazarlamanıza yatırım yapmak için bu ipuçlarını kullanın!

1. Soru Sor

Bir soru sormak, e-posta pazarlamaya açık bir yaklaşım gibi görünebilir, ancak çoğu üniversite bu yöntemi kullanamamaktadır.

Çalışmamızda, '' Gelecek sene ne çalışacağını biliyor musun? '' Ve '' (Öğrenci adı) girişimci misin? '' E-posta kampanyalarımızdaki en başarılı açılış çizgileri olduğunu gördük.

Ayrıca, konu satırındaki soruların daha geniş veya daha dar bir kitleyi başarılı bir şekilde hedeflemek için nasıl kullanılabileceğini gösterir.

2. Bursları Teşvik Edin

Kalkınan uluslararası öğrenciler yurtdışında burs kazanma fırsatlarına iyi yanıt veriyor. Yeni bir ülkede burs peşinde koşmak korkutucu bir beklenti olabilir, çünkü bu şaşırtıcı olmayabilir.

Ancak, küresel öğrenci piyasası ile ilk temasta bulunan reklam bursları, taktiği kullanan educations.com'daki doğrudan e-postaların yalnızca% 13'üyle karşılaştırmalı olarak kullanılmayan bir araçtır.

İlginçtir ki, açık oranların büyük ölçüde tam burslar ve kısmi burslar arasında aynı olduğunu bulduk.

3. Program + Derece Tipi + Yer

Bu klasik formül ortalamanın üstünde bir açık fiyat sunar ve çoğunlukla adlarında tanınmış bir eyalet veya şehir içermeyen üniversiteler tarafından kullanılır.

Bu doğrudan yaklaşım aynı zamanda bireysel postalar arasında en az miktarda varyasyona sahipti, bu da konu satırının silinmesinin zor olduğunu gösteriyor.

4. Yurtdışı Çalışmayı Vurgulayın

Uluslararası bir dereceye kadar bulunabilecek macera ve özgürlük duygusunu oynayın.

Bu konu başlıkları genellikle “Dünyayı keşfetme”, “Valizlerini topla” veya “Uluslararası seyahatine başla” gibi ifadelerle başlar ve üniversitenin adı veya programın adıyla sonuçlanır.

Her ne kadar bu konu başlıkları tipik olarak belirli bir programı zorlamayan üniversiteler tarafından kullanılsa da, program hedefli ve daha geniş e-posta kampanyaları için yanıt oranı eşit derecede iyi sonuç verdi.

5. Kariyer Aspirasyon

Bir kariyer hedefine ulaşmak için çekici ya da uluslararası bir derecenin öğrencilere iş piyasasında nasıl küresel bir avantaj sağlayacağını vurgulayan bu konu başlıkları, “Bir (İş unvanı ol)” dan “Uluslararası kariyerinize başla” ve genellikle dereceyle bitiyor. tür veya konum.

Uluslararası öğrenci e-posta pazarlama kampanyaları için en iyi performans gösteren konu başlıklarımızdan bazılarını test edin ve bugün açık oranınızı artırmaya başlayın!


Daha fazla Uluslararası Öğrenci İşe Alım anlayışı mı istiyorsunuz?