Keystone logo

Yurtdışında Fizik Dereceleri

filtreler

filtreler

 • Doğa Bilimleri
 • Fizik
Çalışma alanları
 • Doğa Bilimleri (396)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Educations Diploması içinde Doğa Bilimleri Fizik

Yurtdışında Fizik Çalışmak

Fizik okumak için küçük bir macera eklemek istiyorsanız, eğitiminizi yurtdışına almayı düşünün. Birçok aday öğrenci, yurtdışında bir fizik diplomasına sahip olamayacağınızı varsayma hatasını yapar, ancak dünyanın neresinde olursanız olun, bilim aynıdır.

Bununla birlikte, yeni uluslararası arkadaşlar, yeni bir dil ve keşfedilecek yeni bir şehir ile kendinizi çevrelediğinizde deneyiminiz çok daha zengindir. Seçenekler birbirinden ayrı. İtalya'da ve hatta Çin'de fizik okuyabilirsiniz. Seçim senin!

Seçtiğiniz ne olursa olsun, önemli olan, CV'nizi veya gelecekteki işverenlere pazarlanabilir kılmak için istediğiniz eğitimi almaktır.

En İyi Fizik Dereceleri

Fizik derecesi sunan okullar ve üniversiteler, öğrencileri eleştirel düşünmek ve problemlere hem analitik hem de yaratıcı olarak yaklaşmak için gerekli becerilerle donatarak alana disiplinler arası bir yaklaşımla hazırlar. Fizik derecesi, bilimsel araştırma sürecine derinlemesine bir bakmayı içerecek ve öğrencilerin kendi araştırma projeleriyle becerilerinde usta olduklarını kanıtlamalarını gerektirecektir.

Fizik öğrencilerinin hayatındaki tipik bir gün, genellikle laboratuvarda deneyler yapan birkaç ders, seminer ve forumdan oluşur. Bununla birlikte, hem ders dışı hem de ders dışı etkinlikler için çok boş zamanlar vardır. Fizik derecesi sunan en iyi uluslararası üniversitelerin birçoğu, yurtdışında okuyan uluslararası öğrencilere, yeni insanlarla tanışmak için harika bir yol olan spora, dil değişimlerine ve kulüplere katılma fırsatı da veriyor.

En iyi fizik okullarından birinden mezun olmak, mezuniyetten sonra iş arama zamanı geldiğinde fark edilmenizi sağlamakla yükümlüdür. İşverenler, özellikle öğrencilerin araştırma yapmalarını ve çevrelerindeki dünya hakkında analitik düşünmelerini gerektiren bir alanda yurtdışında eğitim deneyimi olan adayları sever.

Blackboard with mathematical equation written on it

Fizikte Kariyer

Bilim adamı olmanın gerçekten harika olduğunu mu düşünüyorsunuz? Haklısın! Bilim alanı her zaman ilerleme ön plandadır. Bu yüzden, fizik dereceniz ile ne yaparsanız yapın, fark yaratmak için alandaki parlak beyinlerle birlikte çalışacaksınız.

Fizik okuduysanız, aşağıdaki kariyer seçeneklerinden bazılarını göz önünde bulundurun:

 • Astrofizikçi
 • Veri Analisti
 • Tasarım mühendisi
 • Laboratuvar teknisyeni
 • profesör
 • Araştırma asistanı
 • Yazılım geliştirici
 • Web Geliştiricisi

Ve bu sadece yüzey. Alanında bir fark yaratmak için yeteneklerinizi ve bilginizi birleştirmek için sadece sizin gibi adayları bekleyen fizik derecesine sahip olanlara açık başka birçok kariyer var.

Fizik Derecesi Ön Koşulları

En iyi fizik okulları genellikle aday öğrencilerin derslerinde, özellikle bilimlerdeki derslerde daha önce iyi performans gösterdiklerini göstermelerini ister. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri, standart test sonuçlarının yanı sıra akademik transkriptlerinin bir kopyasını da sunmak zorunda kalacaklar.

Ayrıca, birçok fizik derecesi tamamen İngilizce olarak yapıldığından, uluslararası öğrencilerin İngilizce yeterliliklerini kanıtlamaları gerekecektir. Program başka bir dil gerektiriyorsa, ikinci bir dilde yeterliliğinizi kanıtlamanız gerekebilir. Ayrıca, başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir deneme gerekecektir.