Keystone logo

Yurtdışında Felsefe Dereceleri

filtreler

filtreler

 • Beşeri Bilimler
 • Felsefe
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (263)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Educations Diploması içinde Beşeri Bilimler Felsefe

Yurtdışında Felsefe Çalışması

Felsefe öğrencilerinin derste zamanlarını sadece cevapsız soruları tartışarak geçirdiklerini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Felsefe derecesi, öğrencileri dünyanın en zorlu sorularının bazılarının üstesinden gelmeye ve çözümleri yaratmaya hazırlar. Meydan okumaya hazır mısın?

En çok yönlü felsefe öğrencileri, dünya çapındaki insanları etkileyen sorunlara uluslararası bir bakış açısı kazandırmak için felsefe derecelerini yurtdışında alan öğrencilerdir. Rene Descartes'ın ayak izlerini takip edin ve Fransa ya da John Stuart Mill'de eğitim alın ve İngiltere'de eğitim alın.

Yurtdışında felsefe eğitimi almayı seçmiş olursanız olun, deneyim sadece dünyadaki felsefi düşüncede önemli hareketleri öğretmekle kalmayacak, aynı zamanda zor problemleri çözmek için sizi eleştirel ve yaratıcı düşünmeye hazırlayacaktır. Bu nedenle, yurtdışında bir felsefe derecesi, eğitimini ciddiye almak ve gelecekteki mesleki başarı için kendilerini kurmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenek.

En İyi Felsefe Dereceleri

Bakış açınızı savunmak, tüm felsefe öğrencilerinin ustalaşması gereken önemli bir beceri olmakla birlikte, en iyi felsefe okulları öğrencilerine sadece tartışmakla kalmayıp, pratik bir uygulamaya sahip ikna edici çözümler sunma becerisiyle donatmakla daha da zorlaşır. -world problemleri.

Felsefe öğrencisinin hayatındaki bir gün, genellikle dersler, seminerler ve forumlarla bağlantılı birçok bağımsız okuma ve araştırmayı içerir. Öğrencilerden yeni arkadaş edinmeleri için harika bir yol olan grup projelerindeki arkadaş arkadaşlarıyla da çalışacaklar. Yani, utanma! Bir felsefe derecesi için çalışmanın önemli bir yönü varoluşçu konuları tartışmak ve tartışmaktır.

Kütüphane tıkanıklık ederse, konuşmanızı yeni şehrinizin sokaklarına götürün ve mükemmel mekânı bulmak için yeni kafeleri, müzeleri ve parkları keşfedin.

Philosophy student abroad.

Felsefede Kariyer

Rüya, bu yüzyılın etkili düşünürü olarak felsefe derecenizi başarılı bir kariyere dönüştürmektir. Ama bu senin tek seçeneğin değil. Yurtdışında felsefe çalışarak geliştirilen beceriler, öğrencilerin çok sayıda alana girmelerine izin verir, çünkü işverenler kutunun dışında düşünebilen adayları sever.

Felsefe alanında bir dereceye kadar yararlanan bazı meslekler şunları içerir:

 • Bilişsel bilim adamı
 • Hükümet temsilcisi
 • Avukat
 • Pazarlama Müdürü
 • Pratisyen hekim
 • profesör
 • Girişim kapitalisti

Her ne kadar bir avukat gibi bazı kariyerlerin daha fazla okula gitmesine ihtiyaç olsa da, lisansüstü okullar, öğrencinin temel soruları ve problemleri çözebileceğini gösterdiği için, felsefe derecesine sahip öğrencilere olumlu bakmaktadır.

Felsefede Derecenin Ön Koşulları

En iyi felsefe okulları, genellikle ileriye dönük öğrencilerin daha önce sınıflarında iyi performans gösterdiklerini, özellikle de tarih ve edebiyat dahil olmak üzere beşeri bilimlere odaklanmış sınıfları göstermelerini gerektirecektir. Hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler herhangi bir standart test sonucu ile birlikte akademik transkriptlerinin bir kopyasını vermek zorunda kalacaklar.

Pek çok felsefe derecesi tamamen İngilizce olarak yürütüldüğünden, uluslararası öğrenciler İngilizce yeterliliklerini kanıtlamak zorunda kalacaklardır. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir deneme de gerekecektir.