Keystone logo

filtreler

 • Profesyonel Çalışmalar
 • Doğa Bilimleri
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (7)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  7 yurtdışında doğa bilimleri derecesi

   Educations Diploması içinde Doğa Bilimleri

   Yurtdışında Doğa Bilimleri Eğitimi

   İlgilendiğiniz konu ister biyoloji, ister fizik, ister kimya olsun, hepsinin ortak bir temeli vardır ve doğa bilimlerinde bir derecenin öğrencilerin öğrenmesini ve geliştirmesini sağlar. Bilimsel yöntemi ve uygun araştırmayı nasıl yapacağınızı öğrendiğiniz zamanı tekrar düşünün. Uzmanlık alanları ne olursa olsun tüm bilim adamlarının uyması gereken ortak ilkeler ve yönergeler vardır.

   Doğa bilimlerini genel anlamda incelemek, öğrencilerin tutkulu oldukları şeyin ne olduğunu anlama esnekliğine de sahip olmalarını sağlar! Ayrıca doğa bilimleri derecenizi yurtdışında almayı düşünmek için mükemmel bir zaman. Araştırmacıların sonuçlarını uluslararası ölçekte paylaşabilmeleri için bilimsel süreç birçok yönden dünya çapında standart hale getirilmiştir.

   Bu, yurtdışında doğa bilimleri okumanın harika bir fikir olmasının bir başka nedenidir - benzer ilgi alanlarını, tutkuları ve dünyanın nasıl çalıştığına dair soruları paylaşan diğer araştırmacılar ve öğrencilerden oluşan uluslararası bir ağ kurmanın en iyi yolu budur! Bu nedenle, bilim alanında kendi ilgi alanlarınızı keşfetme ve aynı zamanda yepyeni bir şehir ve kültür keşfetme fırsatını kaçırmayın!

   En İyi Doğa Bilimleri Dereceleri

   Doğa bilimleri okuyan bir öğrenci olarak, bir meydan okumaya hazır olduğunuz çok açık. Dünya çapında doğa bilimleri dereceleri sunan çok sayıda yüksek öğretim kurumu olmasına rağmen, öğrencilerine dünyaca ünlü, rakipsiz bir eğitim verecek olan en iyi doğa bilimleri okullarına göz kulak olun!

   Bu okullarda, doğa bilimlerinde bir derece okumak, bir öğrencinin hem eleştirel hem de yaratıcı olarak kalıpların dışında düşünme yeteneğini zorlayan ve test eden ileri düzeyde bir çaba haline gelecektir. Bu nedenle, öğrencilerin bir "yapabilirim" tutumuyla çalışma programlarını almaya hazır olmaları önemlidir. Pişman olmayacaksın!

   Doğa bilimleri derecenizi başarıyla tamamladıktan sonra, hem akademik hem de profesyonel alanlarda tüm fırsatlar dünyasının kapılarını açacaksınız.

   Science students conducting an experiment.

   Doğa Bilimlerinde Kariyer

   Doğa bilimlerinde dereceleri olan öğrencilere iş sunan çok sayıda endüstri ve sektör vardır. Bazı sektörler şunları içerir:

   • Tarım
   • biyotıp
   • Enerji ve sürdürülebilirlik
   • Gıda ve tüketici ürünleri
   • Üretme
   • Tıbbi
   • Eczacılığa ait
   • Bilimsel yayıncılık
   • Telekomünikasyon

   İşverenler, öğrencilerin doğa bilimlerini öğrenmelerini severler çünkü bu onlara hemen hemen her rolde başarılı olmak için analitik beceriler kazandırır. Bununla birlikte, birçok öğrenci ayrıca daha fazla eğitim almayı ve Yüksek Lisans veya Doktora düzeyinde bir uzmanlık eğitimi almayı tercih eder. Hangi yolu seçerseniz seçin, doğa bilimleri derecesine sahip mevcut kariyerler genellikle heyecan verici ve tatmin edicidir.

   Doğa Bilimleri Derecesi için Ön Koşullar

   En iyi doğa bilimleri okulları genellikle aday öğrencilerin derslerinde, özellikle de doğa bilimleri içindeki derslerde daha önce iyi performans gösterdiklerini göstermelerini isteyecektir. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri, standartlaştırılmış test sonuçlarıyla birlikte akademik transkriptlerinin bir kopyasını sağlamak zorunda kalacaklardır.

   Birçok doğa bilimleri derecesi tamamen İngilizce olarak verildiğinden, uluslararası öğrencilerin de İngilizce yeterliliklerini kanıtlamaları gerekecektir. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir makale gerekecektir.