Keystone logo

Educations.com hakkında

8 May 2018

Yurtdışında okumak hayat değiştiriyor!

Yurtdışında eğitim almanın hayat değiştiren bir şey olduğunu biliyoruz - Educations.com'da çoğumuz bunu kendimiz yaptık! Bu bir ömür boyu sürecek bir macera. Kendinizi dönüştürücü yeni bir kültüre kaptırmak için bir fırsat . Kendinizi, tutkularınızı ve dünyadaki yerinizi keşfetme şansı. Sıçrama yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulmanın ne kadar zor ve zor olabileceğini de biliyoruz.

Öyleyse bu adımı atalım. Bir arada.

Gelecek nesle yardım etmek için buradayız

Educations.com'da, yurt dışında okuyan öğrencilerin gelecek nesil küresel fikirli maceracılar ve liderler olacağına gerçekten inanıyoruz - ve sizden daha fazlasının bunu yapmasını istiyoruz! Amacımız, doğru ülkedeki doğru üniversitede doğru programı bulmanıza yardımcı olarak tutkularınızı keşfetmeniz, dünyayı dolaşmanız ve geleceğinizi şekillendirmeniz için size ilham vermek ve onları güçlendirmektir.

Sizi en iyi üniversitelerle tanıştıralım

Arama motorumuz her yıl sekiz milyondan fazla öğrencinin dünyadaki en iyi üniversitelerden bazılarıyla bağlantı kurmasına yardımcı oluyor. Şu anda bunaltıcı görünse de, mükemmel yurtdışı eğitim maceranız sadece bir tık uzakta olabilir!

Öğrencilere yardım eden daha büyük bir ağın parçası

Keystone Education Group'ta öğrencilere yardım eden daha büyük bir ailenin parçasıyız. İlk olarak 2001'de İsveç'in Stockholm kentinde bir oturma odasında başladık. Eğitim programları arayan üç öğrenci, çevrimiçi eğitim programları bulmak için uygun hizmetlerin olmadığını fark etti. İskandinavya'daki eğitim programları için ilk kapsamlı çevrimiçi pazarlama platformunu başlatmaya karar verdiler. Bu fikrin başarısı nedeniyle, dünya çapında bir dizi farklı pazara açıldık.