Keystone logo

Yurtdışında Beşeri Bilimler Derecesi Bulun

filtreler

filtreler

 • Beşeri Bilimler
 • Beşeri Bilimler
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (121)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Educations Diploması içinde Beşeri Bilimler Beşeri Bilimler

Yurtdışında Beşeri Bilimler Eğitimi

İnsan toplumunu incelemenin yurtdışında beşeri bilimler okumaktan daha iyi bir yolu var mı? İnsanın dünyaya katkısının klasiklerinden günümüz modern örneklerine kadar, onları deneyimlemenin en iyi yolu, her şeyin başladığı doğum yerinden.

İtalya'da antik Roma'yı veya Fransa'da klasik Fransız felsefesini inceleyin. Nereye giderseniz gidin, zekanızı partilerde öne çıkarmak için çok yönlü bilgi edineceksiniz. Ayrıca, işverenler özgeçmişinizde veya özgeçmişinizde yurtdışında eğitim deneyimi görmeyi sever.

Genellikle bir beşeri bilimler derecesi ayrıca bir dil bileşeni gerektirir, bu da yurtdışında eğitim deneyiminizi lisede edindiğiniz dil becerilerini tazelemek veya tamamen yeni bir dil denemek için mükemmel bir fırsat haline getirir.

En İyi Beşeri Bilimler Derecesini Bulun

Beşeri bilimler derecesi kazanmak kolay değildir, özellikle de en iyi beşeri bilimler okullarından birinde okuyorsanız. Ancak bu eğlenceli olmadığı anlamına gelmez! Beşeri bilimler okumak, öğrencilere eğitimlerini kendilerine uygun yönde yönlendirme esnekliği verir.

Çoğu öğrenci, edebiyat, tarih, felsefe ve dil gibi alandaki ana konulara genel bir bakış atarak bir beşeri bilimler programına başlar. Yıllar ilerledikçe, öğrenciler kendilerini en çok ilgilendiren alana odaklanmaya başlayabilirler, böylece son yılda öğrenciler neredeyse tamamen özelleştirilmiş bir program oluşturmuş olur.

Beşeri bilimleri incelemek için en iyi okullar, öğrencilerin yeni ilgi alanlarını araştırmaları ve kendilerine meydan okumaları için akademik alan sağlayarak öğrencilerin eğitimlerinden en iyi şekilde yararlanacaklarını bilirler.

Humanities student abroad.

Beşeri Bilimlerde Kariyer

Bir iş bulmanıza yardımcı olmak için çok geniş bir beşeri bilimler derecesi hakkında duyduklarınızı unutun. Aslında, bunun tam tersi doğrudur. Beşeri bilimler okumak, öğrencileri eleştirel düşünmeye, sorunları analiz etmeye ve yaratıcı çözümler bulmaya hazırlar ve işverenler bu becerileri bir özgeçmiş veya özgeçmiş üzerinde görmeyi sever.

Bize inanmıyor musun? Beşeri bilimler derecesinin yararlı olduğu bu kariyerlere göz atın:

 • Reklam AJANSI
 • yaratıcı yazar
 • Finansal Analist
 • dil eğitmeni
 • Magazin editörü
 • müze Müdürü
 • Yayımcı
 • Araştırmacı
 • Öğretmen

Her işin ne kadar farklı olduğuna dikkat edin. Gördüğünüz gibi zor olan iş bulmak değil, size en uygun alanı seçmek!

Beşeri Bilimler Derecesi için Ön Koşullar

Beşeri bilimler derecesi sunan okullar genellikle aday öğrencilerin derslerinde, özellikle beşeri bilimlere odaklanan derslerde daha önce iyi performans gösterdiklerini göstermelerini gerektirir. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri, standartlaştırılmış test sonuçlarıyla birlikte akademik transkriptlerinin bir kopyasını sağlamak zorunda kalacaklardır.

Birçok beşeri bilimler derecesi tamamen İngilizce olarak verildiğinden, uluslararası öğrencilerin de İngilizce yeterliliklerini kanıtlamaları gerekecektir. Başvurunuzu tamamlamak için büyük olasılıkla bir makale gerekecektir.