Keystone logo

Konaklama İşletmeciliği Derecesi ile Nasıl Etki Yaratabilirsiniz?

24 Kas 2021
EHL hospitality management

Size bir etki yaratmak için gereken geniş kapsamlı becerileri kazandırabilecek bir program mı arıyorsunuz? EHL Hospitality Business School sizin için mükemmel bir seçim olabilir. 1893 yılında Ecole Hôtelière de Lausanne olarak kurulan EHL, size herhangi bir küresel endüstride aktarılabilen pratik becerilerle birlikte konaklama işletmesi ve Uluslararası ekip yönetiminde bir bilgi temeli sağlar.

Yine de bu okul sizi ve benzersiz geçmişinizi denklemin dışında bırakmaz. Her öğrencinin kişisel gelişimi bir önceliktir. EHL'de uluslararası bir konaklama yönetimi derecesi ile alacağınız uygulamalı deneyime ek olarak, kültürlerarası iletişim ve kapsayıcı iş uygulamaları konusunda bilgili olacaksınız.

Uluslararası Otelcilik Yönetimi hakkında daha fazlasını öğrenmeye hazır mısınız?

EHL'deki eğitim olanaklarınızı keşfedin.

Çok yönlü bir lider olun

EHL'de konaklama yönetimi, iş odaklı bir derecenin ötesinde bir adımdır. Öğrencilere, çok çeşitli sektörlerde staj ve uygulamalı endüstri uzmanlığının sağladığı ek fayda ile işletmeleri yönetmeleri ve kurmaları öğretilir.

EHL'deki konaklama işletmeciliği programında, deneyimli bir profesyonel olmak, kişisel ve mesleki gelişiminizin eşit olarak düşünüldüğü bütünsel bir eğitime eşittir. Mezunlar, kendilerine ve dünyaya küresel bir bakış açısıyla gelirler. Okul kültürü içinde saygı, yaratıcılık ve sorumluluğa vurgu yapılır - öğrencilere yenilikçi girişimcilik için alan sağlar.

Kendi yolunu seç

Konaklama yönetimi programı, size kendi yolunuzu seçme özgürlüğü ile birlikte güçlü bir iş becerileri temeli verecek şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli yemek atölyelerinden uygulamalı matematiğe kadar, bir konaklama yönetimi derecesi size başarılı bir profesyonel olmanız için gereken araçları sunar.

Program, işletme yönetiminin farklı alanlarına ayrılarak öğrencilere çeşitli sektörler hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Bu geniş bilgi, öğrencilerin müşteri deneyiminin önemli olduğu birçok farklı işe erişmesini sağlar. Aslında, EHL mezunlarının neredeyse yarısı, bankacılık, emlak veya lüks mallar gibi kariyerlere odaklanarak otel endüstrisinin dışında çalışmaktadır.

Tüm EHL konaklama yönetimi mezunları, müşteri deneyimi ve pazarlama, stratejik karar verme, liderlik ve yönetim alanlarındaki becerilerde ortak uzmanlığa sahiptir. Hem iş hem de konaklama işleri bu becerileri gerektirdiğinden, program size işle ilgili herhangi bir kariyer yolunu keşfetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz temel deneyimi sunar.

İş ve iyilik arasındaki dengeyi keşfedin

Dünyanın dört bir yanındaki profesyoneller karmaşık bir gelecekle karşı karşıya ve konaklama yönetiminde geleceğin liderleri de bir istisna değil. Bir iş profesyoneli olmak, her zamankinden daha karmaşık problem çözme becerileri gerektirir. Birçok okul öğrenmeyi teori veya pratik becerilerle sınırlandırırken, EHL bu geleneksel sınırların ötesine geçer ve küresel ihtiyaçlara yönelik aktiftir.

Otelcilik yönetimi programı, tüm alanlarda çevre dostu uygulamaları vurgular. EHL'deki öğrencilere yalnızca uluslararası iş dünyasının içini ve dışını öğretmekle kalmaz, aynı zamanda iş operasyonlarını sürdürülebilir bir şekilde nasıl tasarlayacaklarını ve koordine edeceklerini de öğrenirler.

EHL, etik ve sürdürülebilir konaklama geliştirme yoluyla karbon ayak izlerini azaltmaya odaklanan yenilikçi projelere kendini adamıştır. Programın müfredatı, öğrencilere iklim değişikliği gibi küresel sorunları ele alma becerileri kazandırmak için sürekli olarak uyarlanır ve bu, okulun iklim bilincine sahip iş tasarımına güçlü bir şekilde odaklanmasıyla kanıtlanır.

Okul örnek olarak liderlik eder. Sınırlı atık ve sürdürülebilir altyapı dahil olmak üzere kampüste çevre dostu uygulamaları iş başında göreceksiniz. Bir misafirperverlik yönetimi derecesi, öğrencilerin iş dünyasının bağımsız ve çevreye duyarlı liderleri olmalarını sağlar.

Kendinizi çok kültürlü bir kampüs ortamına bırakın

EHL, dünyanın her yerinden ve her kesimden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Hizmetle ilgili çok sayıda kariyerde nasıl gezineceğinizi öğrenirken, çok çeşitli ülke ve kültürlerden insanlarla nasıl çalışacağınızı da öğreneceksiniz.

Kapsayıcılığın temel bir değer olduğu, bir birey olarak değerinizi besleyen bir program hayal edin. EHL'nin konaklama yönetimi programında, benzersiz deneyimleriniz ve geçmişiniz aktif bir varlık olarak kabul edilir. Öğrencilerin son derece uluslararası geçmişleri, kendi kültürlerinizi paylaşırken çok çeşitli kültürler arasında iletişim kurma becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir ortam yaratır.

Sınıf içinde ve dışında başkalarıyla aktif katılım için birçok fırsat vardır. Öğrenciler, atletizme olan ilgilerini veya sosyal ve profesyonel deneyimlerini geliştirmek için okul komitelerine katılmaya teşvik edilir.

Uluslararası iş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın

İş fikirlerinizle dünyayı olumlu bir şekilde etkilemeyi umuyor musunuz? EHL, özellikle konaklama işletmeciliği alanında lisans programında vizyonlarınızı geliştirmenize ve bunları gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Öğrenciler, konaklama işletmeciliğinde teknik, kişisel ve ilişkisel bilgilerini uygulayabilecekleri ve endüstri bağlantıları kurabilecekleri altı aylık iki staj ile ilgi alanlarına dalmanın avantajını yaşarlar.

EHL öğrencileri ayrıca girişimcilik çabalarında desteklenir. Uzman öğretim üyeleri, konseptlerini oluştururken rehberlik etmeleri için öğrencilere başlangıç projeleri hakkında tavsiyelerde bulunur ve sonuçta onların işe başlamalarına yardımcı olur.

İş dünyasında lider olmak istiyorsanız, EHL'de bir otelcilik yönetimi derecesi, gözünüze koyduğunuz her türlü iş kariyerine inmek için size ekip çalışması becerileri, bireysel gelişim ve pratik deneyim arasında mükemmel bir denge sağlayacaktır.

EHL'de konaklama yönetiminde bir gelecek mi düşünüyorsunuz?

Öğrencilerimiz veya program danışmanlarımızla sohbet edin!

yazar hakkında

EHL logo

1893 yılında École Hôtelière de Lausanne olarak kurulan EHL işletmeler ve öğrenim merkezleri için konaklama işletmeciliği eğitimi, danışmanlık hizmetleri ve yenilik kaynaklarında dünya lideridir. Amacımız, geleneksel otelcilik eğitimini ve iş modellerini yarının değerleriyle zenginleştirerek öğrencilerimizin ve sektördeki mükemmellik seviyesini yükseltmektir.